MEDITĀCIJA - katru otro otrdienu Pl.19.15 ar Daci Daliņu | Nava Yoga

MEDITĀCIJA - katru otro otrdienu Pl.19.15 ar Daci Daliņu

"Domājot par to, kā kaut ko būtiski mainīt, mēs nedrīkstam ignorēt mazās ikdienas iespējas, kuras bieži vien ar laiku sakrājas, kļūstot par kaut ko neparedzēti nozīmīgu."
Es, Dace Daliņa, piedāvāšu jums dažādu meditāciju pieredzi, lai praktiski variet iepazīties ar meditācijas procesu un iepazīt sevi.
 
Ar meditāciju parasti tiek saprasta atkārtota uzmanības fokusēšana uz vizuālu tēlu, vārdu vai tēmu, lai panāktu mierpilnu prāta stāvokli un aplūkotu tēla vai vārda
nozīmi. Budisma Atklāsmes meditācijas (angļu val.Insight,pali val. -Vipassana) praksē šai uzmanības fokusēšanai ir vēl arī cits mērķis - daudz pilnīgāk izprast prāta
dabu. Buda iedrošināja savus skolniekus izmantot pašiem savu ķermeni un prātu kā meditācijas objektu. Bieži kā objektu izmanto sajūtas, kas saistītas ar elpas plūsmu. Ja sēžat nekustīgi, aizvērtām acīm un pievēršat uzmanību elpošanai, tad pēc kāda laika tas izraisīs skaidrības un miera izjūtu. Šādā prāta stāvoklī daudz skaidrāk varam saskatīt sasprindzinājumu, gaidas un ierastus noskaņojumus, kurus varam ar maigu un pētījošu izpēti atrisināt.
 
Nodarbības notiek katru otro nedēļu otrdienas vakaros, Pl.19.15
 
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta:
http://navayoga.lv/lv/grafiks
 
Labo Sajūtu Laboratorija
 
Brīvības gatve 214b-504, VEF, Rīga
+371 29 330 280
 
Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu