Tibetas masāža ar dziedošajiem traukiem | Nava Yoga

Tibetas masāža ar dziedošajiem traukiem

 

Tibetas masāža ar dziedošajiem traukiem ir manuālās masāžas tehnika (kontakta un bezkontakta), kas tiek veikta ar Tibetas dziedošo trauku palīdzību.

Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem "Tsering Ngodrub" tradīcijās ir efektīva procedūra, lai uzlabotu dziedošo bļodu masāžu. Bļodām piemīt fiziskas un ezotēriskas īpašības. Uzmanīgi tās piemērojot, tiek radīts pozitīvs efekts.

Tibetas dziedošie trauki tieši saskaras ar klienta ķermeni, veicot kontakta masāžu. Tā ir akustiska vibromasāžas tehnika. Klients guļ uz vēdera, viens vai vairāki trauki tiek novietoti uz viņa muguras, daži izvietoti apkārt ķermenim (tā pacients atrodas trauku radīto skaņu un vibrāciju lauka epicentrā). Meistars, izdarot sitienu ar speciālu nūjiņu pa trauka malām, rada vibrāciju un skaņu. Tā rezultātā ir tieša trauka vibrācijas ietekme uz cilvēka audiem un orgāniem. Trauka mehāniskās svārstības ļauj panākt efektu, kas līdzvērtīgs nepārtrauktai vibrācijai klasiskajā masāžā. Tādējādi, atkarībā no svārstību vietas, laika, frekvences un ilguma, rodas nomierinoša vai uzmundrinoša iedarbība, ietekmējot ne tikai centrālās nervu sistēmas, bet arī asinsrites un limfātiskās sistēmas, kā arī visu cilvēka ķermeņa tonusu. Tibetas dziedošie trauki var tikt izmantoti arī diagnosticēšanai, nosakot pacienta organisma stāvokli.

Seansa ilgums: 2 stundas.

Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem
Piekrītu